Novinky- neb ještě žijem jenom su líná psát :P

5. března 2011 v 22:27 |  novinky
Jak ste si už asi všimli tak přidávám jeden článek za měsíc a na tomto počtě už asi zůstanu dokuď se u nás nebude dít zas něco zajímavýho.. Na závody zatím nejezdíme a procházky?? -Ty sou furt stejný :D.. Ne ale tak přece něco:
Před 14 dňama (v sobotu) sme byli se Šerčou běhat v hale- v Libchavách. Běhalo se nám suprově. Šerča běhala moc hezky a hlavně rychle :)) Jediný co bylo děsný tak to zóny na kladině ty Šerča už dycky hezky sbíhala a teďka je úspěšně přeskakovala, no co hlavně že ju to baví :)).. Běhá se tam každou sobotu ale nevim kdy my se tam zasejc dostanem- už bych s sebou chtěla vzít aji Fowču tak uvidíme no..
Před týdnem v sobotu bylo moc hezky tak sem vzala naše tři frisbeečka a psi a šli jsme na hřiště- byli jsme tam poprvé ale u nás v Dobrouči se dáí málo kde najít rovná plocha kde by se dobře házelo tak sme to zkusli tam.. Ani moc lidí na mě divně nečučelo o co že se to tam vlastně snažim ?? :D No ale asi hodinu sem si tam házela sama bez Flowuši (rúzný hody co sem pochytila z internetu :D) A kdž už to lítalo aspoň trochu kam sem chtěla tak sem chviličku házela aji Flowče ale jí spíš jenom rullery a jenom mezitím nějakej jinej hod.. Hází se tam o hodně líp než na naší mini zahradě :D pak sme si tam zkusili poslušnost aji s Flowčou aji se Šerčou pak sem je tam za spřivázala a zkoušela sem to frisběčko jakoby pustit na zem a pak do něho kopnou aby letělo normálně nejdřív sem se do něho nemohla vubec trefit a pár kolemjdoucích s eotáčelo co že to tam provádim?? Ale pak už sem se začla aspoň trefovat tak aby to frisbeečko pak normálně letělo což je u mě velkej úspěch :D.. Ale stejnak bych moc chtěla zksuit jet na nějakej seminář s Flowuškou ale chci počkat až jí bude rok aby už mohlůa normálně aji skákat..

No a v minulým článku sem psala že jsme začli se sbíhačkama a se slalomem uličkou tak jak pokračujem??
No se sbíhačkama sme skončili prozatím protože nemáme už normální prkno- to po ktrerým sme bhali nám úspěšně zaskládali a jiný sem zatím neobjevila.. Tak že až se nějaký prkno vyskytne tak že by sme zkusili znova??
A slalom ulicou?? - Huráá dírkovanej tunel- takle nějak to vidí Flowča :D.. Ne ale zatím máme tyčky tak aby mohla běhat uplně rovně a až tam bude zvládat nabýhat uplně samostatně ze všech úhlů začnem dávat tyčky pomaličku blíž k sobě zatím to vypadá dobře tak uvidíme jak dál :))..
Na první závody v tomto roce pojedem 30.4. a to do České třebové na neoficky se Šerčou.. přihlášení va naší kategorii - v SA závodnících sme zatím jenom 3 určo se tam ještě někdo dohlásí ale tak zatím super no:DD Ne ale mohl by se ještě někdo dohlásit aby to nevypadalo tak trapně :P..
Joooo a vlastně super zpráva- začli nám jarní prázdniny takže týden doma hurááá :)) To bude dlouhých procházek :DD
A udělala sem video už konečně je to točený asi tak pře měsícem no :D Jo a moje inteligentní otočky při té chůzi u nohy rači neřešte nevim co mě to ruplo v halvě že sem je tam dělala dycky sem se točila normálně..:P No jo takový zkraty v mojí hlavě se dějou čím dál častějš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betynka a Madét sbénko Betynka a Madét sbénko | Web | 25. března 2011 v 16:40 | Reagovat

Ahojky ,hlásím návrat na blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama